S radostí si dovolujeme informovat, že jsme pro naše klienty připravili další formu kompenzace za jejich neuskutečněný pobyt v Srní na podzim 2015. Ve spolupráci s našimi partnery jsme připravili náhradní pobyt ve vyhledávaných lázních Luhačovice. Naše klienty, kterých se nabídka této kompenzace týká, si dovolíme osobně oslovit. 

     V rámci naší působnosti v oblasti sociálních a obecně prospěšných činností každoročně pořádáme rekondiční pobytové akce pro členy Červeného kříže, dárce krve, členy Klubu dárců krve a seniory od 55 let.
                   
KONTAKTY:
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
telefon: 494 940 458 nebo 733 127 880
Máte zájem o besedu o pobytech přímo u Vás? Kontaktujte nás.
                 

     Pro rok 2016 Vám přinášíme opět bohatou nabídku osvědčených rekondičních pobytů pro posílení Vašeho zdraví a pro dobrou pohodu. Jak už se přesvědčily tisíce našich klientů, rekondiční pobyty jsou díky odborné garanci Oblastního spolku Českého červeného kříže Hradec Králové nejen balzámem na duši, ale i tělo. Pamatujeme především na seniory, děti, dárce krve, členy Klubu dárců krve, členy ČČK a samozřejmě i všechny jejich rodinné příslušníky.
            
TUZEMSKÉ 2016 ZAHRANIČNÍ 2016
                  
     Chcete vědět víc? Kontaktujte nás emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na číslech 494 940 458 a 733 127 880 nebo osobně v sídle Oblastního spolku ČČK Hradec Králové v Mostecké ulici 290/3.
                    
     Těšíme se na Vás a věříme, že budete spokojeni.